Strona główna
O nas
Kontakt
Sklep
O FirmieNasza działalność:

Firma „Lech II” została założona w styczniu 1996 roku.
W początkowym okresie działalności firma nastawiona była na usługi transportowe i kurierskie. Z czasem zaczęto rozwijać branżę handlową i w miarę nabierania doświadczenia we współpracy z klientem, wzrastał udział firmy w rynku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu osiągnęliśmy główny priorytet, jakim jest profesjonalizm oraz solidna i rzetelna obsługa.
Kolejnym krokiem było systematyczne wprowadzanie do oferty nowych, niestandardowych produktów i usług, tak aby zaspokoić indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Jednocześnie zależy nam na ciągłym rozwoju i poszerzaniu branży biuroserwisu, gdzie inwestycje i nakłady są wciąż zwiększane.
Dysponując zapleczem magazynowym, specjalizujemy się w stałych, systematycznych dostawach, a dzięki sklepowi internetowemu, działającemu 24 godziny na dobę, działamy na rynku ogólnopolskim. Zapewniamy dogodne rozwiązania logistyczne, oferując transport własny lub firm kurierskich, jednocześnie kontrolując, aby klient w każdym szczególe, od początku do końca procesu transakcji był spokojny o produkt, na który czeka.
Proponujemy Państwu miły, dogodny kontakt telefoniczny i elektroniczny, stałym klientom zapewniamy opiekę przedstawiciela handlowego oraz profesjonalne doradztwo pozostałych pracowników naszej firmy.
Wybierając nasze usługi mają Państwo pewność nie tylko sympatycznej współpracy, ale przede wszystkim profesjonalnego, rzetelnego oraz elastycznego podejścia do Waszych potrzeb.

Nasze priorytety:

Głównym naszym celem jest zapewnienie naszym klientom szerokiego wachlarza asortymentu produktów, wychodząc naprzeciw niestandardowym wymaganiom firm oraz klientów indywidualnych. Możemy to zagwarantować dzięki bezpiecznemu, czynnemu 24 godziny na dobę, nowoczesnemu sklepowi internetowemu oraz indywidualnemu podejściu do każdego kontrahenta.

Nasze wartości:

> najwyższy poziom obsługi,
> profesjonalizm,
> dogodne rozwiązania logistyczne,
> atrakcyjne ceny,
> wysoka jakość i marka produktów,
> zaufanie i lojalność.
Strona główna
|
O nas
|
Kontakt
|
Sklep
Copyright 2010 Lech. Wszystkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: Virtual People