Strona główna
O nas
Kontakt
Sklep
Niestandardowość i wielostronnośćOutsourcing to coraz szybciej rozwijająca się część rynku usług. W ramach współpracy możemy przejąć całość zadań przedsiębiorstwa związanych z planowaniem, poszukiwaniem rozwiązań w działaniu , bądź tylko część ich część, precyzyjnie określonych w kontrakcie z usługodawcą. W zależności od sposobu pojmowania terminu „logistyka”, zakres funkcji logistycznych przekazywanych w outsourcingu może być różny i może obejmować jedynie organizację transportu, bądź całość zarządzania łańcuchem dostaw . Zarządzanie łańcuchem dostaw obejmuje z kolei tak organizację transportu, jak również logistykę wewnętrzną firmy wraz z planowaniem systemów przepływu materiałów niezbędnych w systemie produkcyjnym, jak również zarządzaniem przepływem informacji i kontroli tych procesów.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wdrażamy innowacyjne rozwiązania , które pozwalają nam zwiększać efektywność i jakość naszej pracy.
Wielostronność oferowanych przez nas usług powoduje, iż nasi klienci chętnie przekazują nam zadania, funkcje i procesy, do realizacji których przystępujemy z olbrzymim zaangażowaniem i gwarancją pełnego zadowolenia obu stron. W rzeczywistości „outsourcing” w naszym rozumieniu to nie tylko relacja dostawca – odbiorca, lecz układ partnerski, w którym obie strony mają wygrać.


* Proponujemy Państwu pomoc w niemal każdej dziedzinie, a przykłady tych, w których mamy czynny udział, znajdziecie Państwo poniżej:

> tworzenie strategii łańcucha dostaw,
> magazynowanie i zarządzanie towarem (zapasami),
> usługi transportowe, dystrybucyjne,
> konfekcjonowanie,
> optymalizacja systemów informacyjnych,
> projektowanie wewnętrznych systemów logistycznych i magazynów (doradztwo).
Strona główna
|
O nas
|
Kontakt
|
Sklep
Copyright 2010 Lech. Wszystkie prawa zastrzeżone
projekt i wykonanie: Virtual People